У році, що минає, на Львівщині створили майже тисячу нових місць у дошкільних закладах

У неділю, на свято Миколая, в Підберізцях запрацював новий заклад дошкільної освіти, де навчатимуться 40 найменших мешканців громади.

Новий садок є І-ою чергою  проєкту реконструкції будівлі з добудовою Підберізцівського навчально-виховного комплексу I-III ступенів.

Забезпечення дітей якісною дошкільною освітою є одним із пріоритетних завдань Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, органів місцевої влади.

«Дошкільна освіта є важливою, оскільки вона є фундаментом якісної освіти у школі. Будівництво нових закладів дошкільної освіти, відновлення та реконструкція приміщень, які довготривало не використовувалися, добудова – це ті шляхи, які забезпечують доступ дошкільників до освіти», - розповів директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Відтак, на завершення року в області створено додатково 945 місць. Зокрема:

1. Заклад дошкільної освіти «Любинятко», Великолюбінської селищної ради,  вул. С.Бандери,  селище В.Любінь. Відкрито 20 жовтня 2021 року. Розрахований на 150 місць, 8 груп.

2. Заклад дошкільної освіти № 102, вул.Медової Печери,13, м.Львів. Львівської міської ради. Відкрито 1 жовтня 2021 року. Розрахований на 175 місць, 7 груп.

3. Заклад дошкільної освіти №8, вул. Малоголосківська, 34, м.Львів. Львівської міської ради. Відкрито 10 листопада 2021 року. Розрахований на 350 місць, 18 груп.

4. Заклад дошкільної освіти «Веселка» с.Чуква,  Ралівської сільської ради Самбірського району, розрахований на 80 місць. Розпочав функціонування з 15 листопада 2021 року.

5. Заклад дошкільної освіти «Ромашка» с.Кульчиці,  Ралівської сільської ради Самбірського району, розрахований на 75 місць. Розпочав функціонування 22 листопада 2021 року.

6.  Заклад дошкільної освіти «Лис Микита», с. Нагуєвичі, Дрогобицька ТГ. Розрахований на 75 місць,

7. Реконструкція будівлі Підберізцівського НВК I-III ступенів з добудовою приміщень для дошкільних груп  на 40 місць, відкрито 19 грудня 2021 р.

1 / 6