У районній лікарні Боринської громади за кошти обласного бюджету встановили сучасну систему опалення

На повну заміну системи опалення скерували понад 3,8 млн грн.

У районній лікарні Боринської громади встановили сучасну систему опалення. Населений пункт, де проживають мешканці громади, має статус гірського.

В приміщенні лікарні розміщується амбулаторія загальної практики сімейної медицини, поліклінічне відділення на 75 відвідувань у зміну, стаціонарне відділення на 60 ліжок терапевтичного, педіатричного, неврологічного профілю.

У медичному закладі у короткий термін провели повну заміну системи опалення:  замінили труби, встановили нові радіатори з регуляторами, 4 економні електрокотли з автоматичним дистанційним управлінням.

Відтепер тут є можливість регулювати температуру окремих приміщень, до того ж віддалено, а це, своєю чергою забезпечить суттєву економію коштів.

На встановлення сучасної системи опалення скерували понад 3,8 млн грн коштів обласного бюджету в межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області.

Зазначимо, з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України у Боринській громаді офіційно зареєструвались 1870 ВПО, з яких понад 120 осіб лікувались у Боринській лікарні.

Переглядів: 0