У районі мобільні групи здійснюють перевірку об’єктів на дотримання карантинних обмежень

За 11 листопада 2021 року районними мобільними групами контролю проведено перевірку 87 суб’єктів господарювання, серед яких заклади громадського харчування, підприємства торгівлі продовольчими товарами, дошкільні заклади, аптеки, фізичні особи в продуктових магазинах.
До складу робочих груп увійшли представники поліції, Держпродспоживслужби та місцевого самоврядування.
У результаті перевірки виявили низку порушення. Зокрема, правоохоронці склали 1 адмінпротокол недотримання карантинних обмежень.
Нагадаємо, враховуючи рішення Державної, обласної та районної комісій з питань ТЕБ і НС та з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 спільні мобільні групи продовжуватимуть контролювати дотримання протиепідемічних заходів в районі.
Бережіть себе та своїх близьких - дотримуйтесь карантинних обмежень!