У Рава-Руській громаді розпочинають роботу над першим молодіжним центром

Учора, 2 лютого, представники управління молоді та спорту Львівської ОВА та Львівського обласного молодіжного центру відвідали, зустрілися з профільним заступником міського голови Рава-Руської громади Мар’яном Свірнюком.

Тут планують створити молодіжний центр як комунальний заклад. На зустрічі обговорили бачення, яким має бути молодіжний центр, а також варіанти партнерської підтримки від ОВА.

За словами Тараса Назарківа, в.о. начальника відділу молодіжної політики, створення мережі молодіжних центрів є одним з пріоритетних завдань для управління молоді та спорту на цей рік.

«Молодіжний центр має бути у кожній громаді, щоб активізувати та згуртовувати молодь. Перед тим, як відвідати Рава-Руську громаду ми детально вивчили стратегію розвитку громади, у якій чітко прописано створення молодіжного центру у громаді. Зі своєї сторони ми, як представники обласної адміністрації, приїхали з пропозицією допомоги у процесі створення та налагодження роботи центру», – зазначив Тарас Назарків.

«Ми вже давно обдумуємо створення молодіжного центру і відповідно хочемо, щоб такі центри були в кожному старостинському окрузі, у нас їх є 8. У нас є працівник з молодіжної політики – це молода активна людина, яка вже працює і в якої вже є налагоджена робота з молодіжною радою, яка активно бере участь у громадських заходах. На сьогоднішній день створення молодіжного центру  як комунального закладу, для нас це дуже важливо, бо це концептуальний заклад роботи з молоддю. Для цього молоді потрібно одне або декілька приміщень, де б вони могли розташовуватися і розвивати свої навички, бо насправді, молодь — це наша еліта, майбутнє громади, яке потрібно зберігати, розвивати та допомагати», – зазначив Мар’ян Свірнюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

Нагадаємо, у січні  представники молодіжних рад 24 громад Львівщини зібрались у Львівській ОВА, щоб підбити підсумки роботи за минулий рік, обговорити основні акценти, виклики, проблеми та потреби, а також напрацювати спільне бачення роботи на 2023 рік.