У Польщі вшанували пам’ять жертв трагедії села Павлокома

У неділю, 5 березня, у селі Павлокома на Ряшівщині, Польща, відбулися скорботні заходи із вшанування пам’яті 366 українців, загиблих 3 березня 1945 року. Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

У заходах взяли участь представник суспільно-культурних товариств "Надсяння", "Лемківщина", "Любачівщин", члени громадських організацій, численна делегація з районів Львівщини, представники обласної  влади, священослужителі, а також представники молодіжних громадських організацій.

У межах заходів до меморіалу  366-ти жертвам села Павлокома поклали квіти та запалили лампадки, а також провели чин панахиди за загиблими.  Опісля відбулося скорботне віче.

"Історія – це корені, без яких ми не можемо ні сьогодні, ні у майбутньому. Це пам'ять про трагічно 366-ти загиблих на цій землі українців, - зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. - Пам'ять про них викарбувана не тільки у камені, бронзі, а у наших серцях і нашому спомині".

Завершилися заходи спільним виконанням Державного Гімну України. Також прозвучали музичні композиції у виконанні хору "Надсяння" та жіночого хорового колективу із Дрогобича.