У Новояворівську відбулося відкриття банерної виставки, яка присвячена героїчній боротьбі українок за Незалежність

На заході представили фотографії та автентичні розповіді учасниць національно-визвольної боротьби українців у ХХ столітті.

Відтак усі присутні мали змогу ознайомитися зі світлинами й розповідями, які записав і упорядкував український історик, етнограф Євген Луньо, також слухали життєві історії почесних союзянок Новояворівського осередку від Романії Торбич і Романа Жеплинського «Я була зв’язкова. Уривки історій жінок Яворівщини у повстанській боротьбі».

Творчі колективи та вокалісти міста Новояворівськ доповнили акустичний вечір повстанської пісні, а соціальне кафе БО «Дитячі Мрії»/«ГО Регіна» частувало благодійною кавою та смаколиками.

Нагадаємо, проведення такого заходу дало можливість розповісти про непрості долі жінок Яворівщини та їх роль в УПА. Розповісти найзрозумілішою мовою – мовою світлин і народними оповіданнями.

Організатори: Новояворівський осередок Союзу Українок, відділ культури, молоді та спорту Новояворівської міської ради, палац культури «Кристал» м.Новояворівськ, Новояворівська дитяча школа мистецтв.

Переглядів: 2