У навчальному закладі Радехівської громади відкрили відремонтований спортзал

Сьогодні, 17 лютого, у загальноосвітній школі Радехівської громади Червоноградського району відкрили відремонтований спортзал.

Присутніх на заході привітав заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«У житті немає нічого важливішого за людину, а людина починається з маленької дитини. І коли дитина народжується, батьки хочуть дати їй все найкраще. Держава хоче того ж: закладення правильних цінностей, людських рис, здоров'я. І найкраща інвестиція чи то батьків, чи то держави – це інвестиція саме в дитину. Правильне виховання, плекання цінностей, турбота про здоров'я є фундаментом міцної держави, майбутнього нації, за яку сьогодні борються українці. Дорогі діти, ви, окрім навчання, маєте можливість і спортивного розвитку, обов'язково користайте з цього. Важливо, що і міський бюджет долучився до облаштування спортзалу, адже позиція нашої команди – кооперація всіх гілок влади заради розвитку громад, зокрема світлого майбутнього наших дітей», – зазначив Іван Собко.

Ремонтні роботи розпочали у 2021 році.

Тоді, за сприяння Львівської ОВА, рішенням сесії обласні обранці виділили понад 1 мільйон гривень на капітальний ремонт східної частини ЗОШ І-ІІІ ст. у с. Павлів. Долучився і місцевий бюджет Радехівської громади – на ремонтні роботи скерували майже 650 тис. грн.

У 2021 році провели  накриття даху спортзалу, монтаж покрівельного покриття, улаштування слухових вікон.

Продовжили облаштування спортзалу і торік.

У 2022 році провели утеплення та фарбування фасаду, встановили вікна та двері, поклали плитку на підлозі та на стінах в роздягальнях, бруківку біля цоколя, внутрішні оздоблювальні роботи у спортзалі, його кімнатах та коридорі, уклали спортивний лінолеум.

Загалом за два роки освоїли кошти у сумі 6,6 млн грн, з них 5,5 млн грн – кошти обласного бюджету та понад мільйон гривень – кошти місцевого бюджету.

Переглядів: 2