У навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» запрацював новий харчоблок, вартістю майже 2 млн грн

Вихованці закладу мають суттєві проблеми з харчуванням, дехто з них не вміє жувати або дотримується особливої дієти, тому оновлення харчоблоку – важлива допомога.

Учора, 2 серпня, в комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально – реабілітаційний центр «Левеня» відбулася презентація нового обладнання харчоблоку закладу.

В закладі навчаються і проходять реабілітацію діти зі сліпотою, сліпоглухотою (єдиний заклад в Україні для цієї категорії), діти з аутизмом, інтелектуальними порушеннями, діти на візках та зі складними порушеннями розвитку дошкільного і молодшого шкільного віку. «Левеня» щороку надає реабілітаційні послуги ще і дітям з різних навчальних закладів Львівщини та інших областей України, це до 500 дітей на рік.

Вихованці закладу мають суттєві проблеми з харчуванням, не вміють жувати або не навчені вживати тверду їжу, є також діти, які мають особливі дієти. Саме тому заклад надзвичайно багато уваги приділяє саме харчуванню дітей. Меню узгоджують з батьками вихованців.

Фактично перед початком повномасштабної війни «Левеня» отримало нове кухонне обладнання від Національної асоціації громадського харчування та благодійного фонду Святого Тадея, які надали кухонної техніки на суму майже 2 мільйони гривень. Благодійники допомогли налагодити харчування у двох корпусах одночасно і забезпечили необхідне оновлення: посудомийну машину, пароконвекційну піч, мультифункціональну сковороду, також закупили комплекти гастроємностей і посуду до цього обладнання, термоси для транспортування їжі, овочерізку, миючі засоби і спеціальні засоби очищення для усієї техніки.

«Величезне дякую колективу за ту атмосферу, яку ви створюєте для вихованців цього закладу і за любов та тепло, які ви їм даруєте. Надзвичайно вдячний також нашим військовим за те, що ми маємо можливість проводити такі зустрічі і збиратися разом в незалежній державі. Ми є об‘єднаними спільною ціллю – будувати державу, яка тримається на любові до наших дітей і саме такі заклади є хорошим прикладом втілення такої любові», – зазначив під час події начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У події також взяла участь уповноважена Президента України з прав дітей Дарія Герасимчук.

«Останні п‘ять місяців були надважкими, адже кожен з нас чув про ту кількість дітей, які постраждали внаслідок війни. Але сьогодні, зайшовши на це подвір‘я, мені хочеться усміхатися, бо я не просто люблю цей заклад та його колектив, знаючи якою є їхня робота. Я також я мамою дитини з інвалідністю і я чудово знаю, наскільки важливо надати їй поштовх для розвитку. Я впевнена, що в цьому закладі не одна дитина зможе відчути лише підтримку та турботу», – наголосила Дарія Герасимчук.

Під час заходу також провели благодійний аукціон малюнків відомих українських художників та виробів дітей на якому вдалося зібрати майже 44 тисячі гривень. Виручені кошти скерують на потреби 80-ї бригади ЗСУ.

Переглядів: 0