У Миколаєві відбувся благодійний шаховий турнір для збору коштів на позашляховик захисникам

У парку в Миколаєві просто неба відбувся турнір з шахів.  Організатори заходу прагнули зібрати кошти на ЗСУ. Призначення – придбання позашляховика для бригади бійця з села Гірське.

У благодійному турнірі взяли участь всі охочі, різних вікових категорій та спортивних рангів. Найстаршому учаснику було 82 роки, а наймолодшим – 7.

Спортивним початківцям тут відкрили таємниці шахових фігур. Адже шахи розвивають концентрацію уваги, рішучість, вміння тренувати пам'ять та логіку. Усі юні учасники благодійного турніру отримали відзнаки та кубки.

Турнір триватиме й надалі. Загалом, організаторам вдалось зібрати 2300 благодійних внесків. До слова, у громаді триває збір коштів на авто. Вже зібрали понад 90 тисяч гривень.

Організатори турніру: гурток шахів БДЮТ і відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради.