У Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка троє переможців з Дрогобиччини

Цьогоріч участь у конкурсі взяли 176 здобувачів освіти з усієї Львівської області від 5 до 11 класу закладів загальної середньої освіти.

В Україні завершився  ІІІ (обласний) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасниками були учні закладів загальної середньої освіти. Цьогоріч всупереч війні та складним обставинам, боротьба за перші місця була наполеглива, а всі учасники показали себе з найкращої сторони, демонструючи блискучі знання мовно-літературної дисципліни.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли 176 здобувачів освіти з усієї області від 5 по 11 клас закладів загальної середньої освіти, які були переможцями районних (міських) етапів Конкурсу, а тому мали можливість продовжувати змагання далі.

Серед переможців цього року троє учнів з Дрогобицького району, а саме зі Східницької, Трускавецької  та Дрогобицької територіальних громад. Вони показали високі результати у категорії своїх класів, а журі конкурсу високо оцінило  їхні таланти та здобутки.

Серед них:

  1. 1 місце — Вікторія Шипот.  Середня загальноосвітня школа №1 м. Дрогобич Дрогобицького району Львівської області.
  2. 2 місце — Валерія Борисенко. Середня загальноосвітня школа №1 м. Трускавець Дрогобицького району Львівської області.
  3. 3 місце — Анна Крайчик. Східницький ЗЗСО І-ІІІ р.Східницької селищної ради Дрогобицького району  Львівської області.

Нагадаємо, що мета конкурсу — вшанувати творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка, показати творчо  обдаровану молодь, виховати у молодого покоління  повагу до мови і традицій свого народу, підвищити рівень мовної освіти в Україні.

Переглядів: 0