У межах Школи Інклюзивності проведуть другу лекцію з питань доступності та безбар’єрності

Школа Інклюзивності у межах проєкту з розвитку безбар’єрного середовища у сфері туризму проводить безкоштовні навчання в онлайн форматі. Уже 1-го лютого відбудеться лекція «В чому полягає доступність культурно-туристичних послуг для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення взагалі».

Серед лекторів Ярослав Грибальський, голова Правління громадської організації «Реабілітація осіб з інвалідністю», Андрій Мацелюх, виконавчий директор Львівської асоціації розвитку туризму та Любов Кукурудза, голова Львівської територіальної первинної організації УТОС.

До участі запрошуються представники державних органів влади та місцевого самоврядування, туристичної та музейної галузей, екскурсоводи та фахівці, які займаються питаннями доступності, викладачі навчальних закладів, громадські об’єднання людей з інвалідністю. Участь у заході можлива за умови попередньої реєстрації до 18:00 31 січня 2023 року.

Посилання для реєстрації на лекцію тут.

У січні експерти проєкту успішно провели перше заняття «Забезпечення рівності та інклюзивності культурно-туристичних послуг для людей з інвалідністю».

«Приємно, що нас почули у багатьох регіонах України. Слухачами лекцій були представники Львівської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Закарпатської, Одеської та Полтавської областей. Згідно отриманих відгуків, всіх учасників зацікавила запропонована інклюзивна тематика та прочитані лекції в світлі Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю», рівності та безбар’єрності культурно-туристичних послуг для людей з інвалідністю», - розповідає Андрій Мацелюх, виконавчий директор Львівської асоціації розвитку туризму.

Школа Інклюзивності організовується Львівською асоціацією розвитку туризму в межах проєкту «Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади» за підтримки USAID «Говерла».

Зазначимо, що у грудні 2022 року управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно з проєктом «Говерла» провели навчально-практичну конференцію щодо доступності в громадах послуг у сфері туризму, готельно-ресторанного та відпочинкового бізнесу для маломобільних груп населення.

«Під час війни у нашій країні кількість людей з інвалідністю зросла майже вдвічі. Цифри зобов’язують працювати над питанням інклюзивності. У своїй діяльності на 2023 рік ми визначили чимало пунктів, пов’язаних з безбар’єрністю. Одна з ініціатив полягає в тому, щоб спільно з Львівською асоціацією розвитку туризму провести аудит закладів гостинності Львівщини на безбар’єрність», - зазначає Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА.

За анонсами наступних занять у Школі Інклюзивності слідкуйте на фейсбук-сторінці управління туризму та курортів, а також за посиланням.

Переглядів: 0