У межах проєкту «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки» для переселенців організували екскурсію центром Львова

Проєкт започаткувала Мальтійська служба допомоги у партнерстві з управлінням туризму та курортів та департаментом соціального захисту населення Львівської ОВА.

Він передбачає серію екскурсій Львівською областю для внутрішньо переміщених осіб (переселенців).

Сьогодні два десятки тимчасово переміщених осіб з Києва, Дніпра, Харкова та Донецька екскурсовод Віталій Мужик знайомив з центральною частиною Львова та, зокрема, з його сакральними пам’ятками: Успенською церквою, Домініканським собором, Латинською катедрою та Вірменським храмом. У цій святині до екскурсантів приєднався місцевий священник, який разом з ними помолився за мир в Україні та Вірменії.

«У нашому регіоні через війну опинилися сотні тисяч людей. Прагнемо відволікти їхню увагу від тривожних міркувань та познайомити ближче з історією краю, де вони перебувають. У межах проєкту вже відбулось шість екскурсій територією області. Вчора внутрішньо переміщені особи мандрували Карпатами. Учасники відвідали середньовічну фортецю «Тустань» та кемпінг «Мала річка».

Отримуємо дуже позитивні відгуки такого формату емоційного перезавантаження», - зазначає начальниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

У кожного учасника екскурсії – своя історія. Завтра буде півроку як з Києва на Львівщину переселилася Анна. Вона працює дистанційно та із задоволенням вивчає місця, де зараз перебуває. Людмилі з Харкова - 67. Вона раніше бувала у Львові, але на екскурсії в місті - вперше. Наймолодшою ж учасницею екскурсії була трирічна Катерина. Вона з мамою у березні переїхала з Дніпра у Верхнє Синьовидне, що на Стрийщині.

Наприкінці екскурсій під час вікторини уважні слухачі мають змогу виграти брендовані подарунки: еко-торбинку, наплічник або горнятко. Також учасників пригощають смачним обідом.

Детальніше про проєкт «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки» читайте за посиланням.

Також нагадаємо, що 19 вересня у медіацентрі «Україна» у Львові відбудеться брифінг щодо проєкту.

Переглядів: 0