У межах ХVIII Міжнародного економічного форуму відкриють енергоострів

Група компаній у продовж 2017 - 18 років реалізували свої інвестиційні проекти в сфері альтернативної енергетики, створивши потужний комплекс сонячних електростанцій на території Яворівського району.

"У межах ХVIII Міжнародного економічного форуму ми вперше відкриємо своєрідний енергоострів", - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Сумарна потужність сонячних електростанцій становить близько 100 мВт.

1 листопада відбудеться відкриття першої черги сонячної електростанції "Яворів-1", потужністю 36 МВТ , яка є проектом компанії “Еко-Оптіма” розташована в с.Терновиця, Яворівського р-ну, Львівської області.

СЕС входить так званого енергоострову і позиціонує себе як найбільший об’єкт такої потужності на території Західної України.

Електростанція займає площу 75 га, на якій розташовано понад 134 тисячі фотоелектричних панелей, трансформатор та підстанція 110-10-10 кВ потужністю 62 МВА для постачання електроенергії в мережу об’єднаної енергосистеми України.

Зазначимо, що в рік електростанція генеруватиме 41,251 млн кВт/год електроенергії.

Обсяг інвестицій 34 мільйони євро, з яких 70% є коштами Європейського банку реконструкції та розвитку.

У 2019 році запланували відкриття другої черги сонячної електростанції компанії “Еко Оптіма” орієнтовною потужністю 36 мВт, що, у свою чергу, збільшить потужність енергоострову до 130 мВт.

Переглядів: 77