У Меденицькій громаді відкрили пам’ятний знак Борцям за волю України

У селі Довге Меденицької громади відкрили пам’ятний знак Борцям за волю України.

У неділю, 21 травня, у церкві Святого Миколая тут відслужили архиєрейську літургію на честь храмового празника, яку очолив владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ Ярослав Приріз. Опісля освятили пам’ятний знак Борцям за волю України.

Тут, згадували п'ятьох загиблих Героїв, які є вихідцями з Меденицької громади: Романа Бойка, Дмитра Боб'яка, Тараса Зозулю, Ігоря Ільчишина, Івана Юзефовича.

До пам’ятних заходів разом з громадою долучились начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк та заступник Олег Пилипців.

«Потрібно завжди пам'ятати про ціну, яку заплатив і продовжує платити український народ у боротьбі за свободу. Наші Герої здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі - рідним і близьким. Дякуємо за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Продовжуємо боротьбу до нашої Перемоги. Памʼятаємо всіх, хто віддав за Україну найцінніше!» - зазначив Степан Кулиняк.

Нагадаємо, 23 травня в Україні – День Героїв. У цей день заплановано відкриття цифрової пам’ятної дошки загиблому воїну, випускнику Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Анатолію Грекову.

Переглядів: 0