У Львовській громаді діють 7 централізованих пунктів збору ялинок для того, аби мешканці могли здати їх на утилізацію

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА закликає утилізувати ялинки у спеціальний місцях.

Відтак із 21 січня у Львові розпочали діяти 7 локацій за адресами:·

• просп. Чорновола, 1 (біля контейнерних майданчиків);·
  • вул. Замарстинівська, 167а;
  • вул. Володимира Великого, 14а (вхід в Кіноцентр, що у парку «Горіховий Гай»);·
  • вул. Виговського, 34 (біля Залізничної районної адміністрації);·
  • вул. Шафарика, 15 (вхід в лісопарк «Погулянка»)
  • просп. Чорновола, 45 (на площі поруч із шиномонтажем «Шипшина»);
  • вул. Хоткевича - вхід в парк Святого Івана Павла II Папи Римського, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Мешканцям Львівської громади можна самостійно привезти ялинки на станцію компостування, що на вул. Пластова, 13, або в ЛКП «Зелений Львів», за адресою вул. Замарстинівська, 167а.

Представники Департаменту екології та природних ресурсів ЛОВА також долучились до ініціативи та закликають мешканців області утилізувати їх «правильно».

«Ялинки – це відходи, які можна переробити у компост та в майбутньому використати як ґрунтосуміш, наприклад для озеленення міста Львова, для цього у місті Львові знаходиться станція компостування органічних відходів, де цей процес компостування можна здійснити», – зазначив начальник відділу ОВД та СЕО Назарій Сорока.