У Львові запрацював Ботанічний сад ЛНУ: коли туди можна завітати і яка вартість вхідного квитка

Місце відкрили для відвідувачів вперше за три роки.

Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка запрацював після трьох років перерви. Відтепер місце можна відвідати щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі з 10:00 до 18:00. Оранжереї знаходяться за адресою – вул. Черемшини, 44.

Придбати квиток можна безпосередньо на вході у ботанічний сад – розплатившись готівкою або карткою. Деталі щодо вартості вхідних квитків та інших послуг:

  • вхід на територію комплексу коштує 80 грн, відвідати ботсад та оранжерею можна за 120 грн. Пільгові квитки для учнів і студентів коштують 50 грн і 90 грн;
  • безкоштовно відвідати ботсад можуть діти шкільного віку, діти-сироти, строковики, учасники бойових дій, люди з інвалідність І та ІІ групи;
  • замовити екскурсію можна за попереднім записом за номером телефону: (097) 112 81 71. Екскурсія, крім вартості вхідного квитка, коштує 600 грн. Фото- та відеозйомка на території комплексу коштує 1300 грн/год.

Зазначимо, що Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка є одним з найстаріших садів України та Східної Європи. Його заснували у 1852 році, зараз там зібрали велику колекцію рослин.

Станом на сьогодні Ботанічний сад – це навчальна, науково-дослідна та природоохоронна установа при франковому університеті, яка веде широку просвітницьку діяльність, що спрямована на поширення ботанічних та екологічних знань серед населення.

Переглядів: 2