У Львові з благодійним концертом виступить Ніно Катамадзе

17 червня о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться благодійний концерт з метою збору коштів для потреб ЗСУ.

«Яскрава, самобутня, щира, справжня – Ніно Катамадзе! Її голос – душа Грузії, її велике серце б’ється в унісон з серцями мільйонів українців. У програмі концерту - музика українських та грузинських композиторів, справжній культурний код наших сильних, незламних народів, що знають ціну волі та свободи!», - запрошує Львівська національна філармонія.

Разом із Ніно Катамадзе виступить оркестр INSO-Lviv. До слова, на сторінці колективу триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами: від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин.

Дізнатись більше про лоти та зробити власну ставку можна за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=455426359917570&id=100063506296349

Під час концерту в філармонії також прозвучить українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла Доброї Волі в ЮНІСЕФ від Грузії Ніколоза Рачвелі. Маестро, який є добрим другом України, даруватиме музику за диригентським пультом і за роялем.

Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу Збройним Силам України.

Квитки за посиланням https://philharmonia.lviv.ua/event/nino-katamadze/

У п'ятницю, 17 червня, о 12:00 у львівському медіацентрі  (Площа ринок, 32) відбудеться пресконференція грузинської джазової співачки Ніно Катамадзе!

Запрошуємо!

Контакти для акредитації ЗМІ.: 098 130 10 61, Ольга Максим’як.

Переглядів: 0