У Львові вп‘яте відбудеться всеукраїнський форум «МолоДвіж»

Щорічний всеукраїнський молодіжний захід «МолоДвіж» відбудеться у суботу, 10 вересня, у Львові.

З 2018 року він відбувається на регулярній основі, цього року враховуючи воєнний стан, форум триватиме 12 годин замість звичних 24-х.

«Ми б хотіли сказати, що це буде ювілейний п’ятий «МолоДвіж», але зараз не до свят. Проте, відчуваємо потребу цьогоріч все-таки провести захід. Хочемо зібрати разом активну та свідому молодь, яка може і буде говорити про виклики нашої країни. Так зародилась ідея назвати «МолоДвіж 4.5.0.», що у військовій справі означає «все спокійно». Ми хочемо сформувати молодіжне середовище, яке підтримуватиме наш спокій і в тилу. Також захід буде реалізовано за усіма протоколами безпеки. Зокрема, на території буде доступне укриття на випадок повітряної тривоги. Тому зустрінемось на базі вмотивованих перебудовувати цю країну людей», – зазначає головний координатор заходу «МолоДвіж» Роман Цудний.

Основною темою, на якій акцентують увагу організатори цього заходу, є збереження холодного розуму та розуміння викликів країни.

У програмі заплановано проведення 3 основних блоків:

  • База «Спокій» спрямована навчити сприймати виклики з холодним розумом, аналізувати та робити ґрунтовні висновки.
  • База «Залп» допоможе зрозуміти роль кожного з нас у війні, знайти відповіді на запитання, які щодень виникають перед кожною людиною. Поки частина молоді України гине на полі бою, інша має рухати цю країну далі за себе і за них.
  • База «Нація» направлена на усвідомлення, що наша держава більше не буде такою, якою була до 24 лютого, і ми також. Тому участь кожного і кожної важлива у побудові нової України, а відстоювання наших національних інтересів – ключове питання війни.

Окрім цього, організатори передбачають активності, які будуть корисні кожному в теперішній час.

Захід є безкоштовним, але необхідно попередньо зареєструватися у телеграм-боті за посиланням – https://t.me/Molodvizh_2022_bot . У ньому потрібно ввести свої дані для генерації QR-коду, за допомогою якого можна буде потрапити на територію заходу. Також бот містить детальну інформація про програму і спікерів.

Переглядів: 0