У Львові відкрили виставку «Обличчя логістики ЗСУ»

У Львівському Будинку Офіцерів презентували роботи фотографів, які ті створили, коли логісти ремонтували зразки озброєння та військової техніки.

Виставка складається з 16 авторських фотографій Олександра Бабича, Сергія Каташа та Михайла Лєбєдєва, на яких представлена діяльність особового складу військових частин Озброєння Командування Сил логістики ЗС України в умовах повномасштабного вторгнення росії.

Експонували підбірку фото в Київському метрополітені до Дня Незалежності, далі вона вирушила в регіональне турне: на Житомирщину, Вінниччину, Хмельниччину, Івано-Франківщину та Львівщину. Фотопроєкт перевозять в межах кампанії «Вірю в Збройні Сили України».

В межах заходу для заступника очільника Львівської ОВА Івана Собка та заступниці директорки департаменту з питань культури, національностей та релігії Тетяни Плугатор також провели екскурсію воєнно-історичним музеєм Будинку Офіцерів.

«Ворог, який напав на Україну, думав, що ми не зможемо протистояти, проте українці довели протилежне. Безпека і правопорядок – основа демократії, яку створює нація — освічені, здорові, виховані, добрі люди. Це все про українців! На жаль, історично склалось так, що ми маємо сусідів, яким ці риси не притаманні. Але ми готові захищатися і повертати кожен клаптик землі.

Військові – гордість України. Наша армія довела всьому світу, що навіть маленька за площею країна може дати відсіч. Ми близькі до перемоги, дякуємо за це кожному воїну, на кожному фронті, їхня робота – безцінна», – наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Герої фотографій – слюсарі-ремонтники, чистильники, складальники, комплектувальники, електрогазозварники, фрезерувальники, токарі, ковалі, столяри, маляри, швачки та інші вузькопрофільні фахівці технічного забезпечення, яких залучають до виконання завдань.

Зазначимо, у майбутньому до фотопроєкту «Обличчя логістики ЗСУ» додаватимуть нові фотографії з інших напрямків роботи, а географія показу охопить всю країну.

Зараз вхід на фотовиставку – вільний.

Переглядів: 0