У Львові відкрили виставку «Херсонщина – це Україна», щоб підтримати ВПО

14 жовтня у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» відкрили благодійний мистецький проєкт «Херсонщина – це Україна».

На виставці представили понад 80 картин та ілюстрацій 20 художників, які згодом продаватимуть на аукціонах. Кошти від продажу доробків підуть на потреби ЗСУ, а після звільнення окупованих територій, їх скерують на відбудову культурних пам’яток півдня України.

«Львівщина дуже гостинна, ми хочемо морально підтримати жителів окупованої Херсонщини та ВПО з інших областей. Кожен може розраховувати на нашу допомогу і почуватися як вдома. Зовсім незабаром ми будемо відбудовувати тимчасово окуповані території, які нещадно знищив ворог. А сьогодні кожен працює на своєму фронті, виборює перемогу!» – наголосив заступник очільника Львівської ОВА Іван Собко.

У заході також взяла участь начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

9 митців, чиї картини представили на виставці, входять у Національну спілку художників України та створили більше ніж 50 мистецьких живописних творів в межах арт-резиденції в Умані.

В подальшому продаж мистецьких творів здійснюватимуть на офлайн і онлайн-аукціонах. Всі зацікавлені зможуть фінансово доєднатися до арт-проєкту.

Переглядів: 0