У Львові відкрили мультимедійну виставку “Kyiv Review” італійського фотографа Енцо Дель’Аква

Майже дві сотні фотокадрів, представлених у вигляді світлин та музичних слайд-шоу у своєрідних коридорах-переходах, та три відеозали складають маршрут виставки, а музичний супровід та лаконічні підписи чотирма мовами (італійській, українській, англійській, російській) доповнюють його. Таку мультимедійну виставку відкрили сьогодні у Львівській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва ім. Романа Іваничука.

На відкриття виставки завітав начальник відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ілля Стефанко:

«Приємно, що італійський митець Енцо Дель’Аква відвідав нашу країну.  А ще приємніше, що такий проєкт експонується саме у Львівській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва ім. Романа Іваничука – установі, якою ми дуже пишаємося. Коли споглядаєш фотороботи Енцо Дель’Аква, то розумієш, як по-особливому він бачить Україну. У кожній світлині глибокий зміст. А нам, українцям,  іноді корисно глянути на себе з боку".

Чергування кольорових та чорно-білих знімків підсилює відчуття і залучає до сенсорної подорожі між музикою, рухомими екранами та відео. Музичні твори італійських та американських митців, створені між 70-ми та 80-ми роками 1900-х років, доповнюють виставку, супроводжуючи фотографії так, ніби були написані саме для того, щоб бути титрами до них, щоб підкреслити неймовірну схожість молодої української нації із ситуацією в Західний Європі і особливо в Італії того періоду.

“Kyiv review” вирізняється з усієї панорами фотовиставок своєю незвичайністю та залученістю глядача, реалізуючи класичну фотопрезентацію за допомогою аудіовізуальних інструментів, які наближають її до сучасних мультимедіа.

Про автора

Енцо Делл’Акква народився в Мілані в 1966 році. Позаштатний фотограф, що працює в царині мистецтва вже багато років. Його світлини були виставлені на найпрестижніших міжнародних виставках, присвячених сучасному мистецтву, включаючи Armory Artweeks New York, Basel Art та Basel Art Miami та багатьох інших, у таких мистецьких центрах – Лондон, Париж, Барселона, Брюгге, Мілан, Венеція, Болонья, Рим і Палермо.

З 2019 року він співпрацює з асоціацією "Ucraina Più – Milano APS" у Мілані із метою сприяння приверненню уваги до ініціатив українсько-ітілійської громади.

Асоціація, що базується в Мілані, зобов'язана своїм народженням групі українських жінок, координованій Іриною Луць, та співпрацює з різними українськими асоціаціями та структурами по всьому світу.

Відвідати виставку можна протягом 5–28 серпня.

Виставка діє за підтримки муніципалітету міста Мілану, Генерального Консульства України в Мілані, Управління туризму та промоції КМДА та культурної асоціації Україна Плюс-Мілан.

1 / 7