У Львові відкриють один з найбільших у Західній Україні логістичний центр PORT

Один з найбільших у Західній Україні логістичний центр PORT сприятиме розвитку торгівлі з країнами ЄС, наповненню бюджету ОТГ та створенню 1000 нових робочих місць.

Сьогодні, 15 липня на Львівщині, на території Давидівської ОТГ, в селі Пасіки-Зубрицькі відбулась презентація та урочисте закладання іменних цеглинок нового логістичного центру PORT.

Логістичний хаб збудують у селі Пасіки-Зубрицькі, що на околиці Львова. Загальна площа території - 8,08 га, об’єкт спроектували, як комплекс, в якому буде все необхідне для ефективного ведення бізнесу. Площа складських, адміністративних та торгових приміщень 42 000 м2.

Повністю логістичний центр планують здати в експлуатацію до кінця 2022 року. Втім, будівництво вестимуть почергово і першу чергу планують здати в четвертому кварталі цього року. Так, в комерційній нерухомості Львова з’явиться новий масштабний інфраструктурний об’єкт на 36 900 м2 складських, 2600 м2 – торгових і 1400 м2 – адміністративних приміщень, куди вже цього року заїдуть перші бізнеси.

«Будівництво такого масштабного логістичного центру для Львівщини має дві важливі складові – внутрішню і зовнішню. Завдяки створенню хабу область отримає 1000 робочих місць, а наші бізнесмени хороший інноваційний термінал для пожвавлення торгівлі з країнами Європейського Союзу, з якими Львівщина має хороші партнерські стосунки», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Складський комплекс PORT відрізняється вигідним розташуванням – неподалік від обласного центру і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС, а тому область зацікавлена в створенні таких масштабних, інноваційних об’єктів та залученні багатомільйонних інвестицій.

PORT - унікальний проект на сьогодні в Україні, має зручну бізнес-модель при котрій власник купує приміщення на стадії будівництва та має можливість гнучкого вибору, адаптації під себе та зміни наповнення.

«Ми з нашими партнерами створюємо у Львові один з найбільших в Західній Україні логістичних центрів, якого потребує наша прикордонна область, а за великим рахунком уся країна. А тому готові інвестувати в цей масштабний проєкт сотні мільйонів гривень», - розповів один з інвесторів будівництва, співвласник компанії «Регно Італія Уа» Роман Городечний.

Ще однією особливістю комплексу стане те, що інвестори будують не великий сірий склад, а простір для життя і бізнесу, з сучасним продуманим дизайном, інфраструктурою та комплексним вирішенням низки побутових питань, які зазвичай відволікають від основного бізнесу орендарів.

«Ми наповнюємо простір життям! І для нас краса – як окрема функція будь-якого продукту. У цих словах вся філософія бізнесу нашої компанії, а тому ми збудуємо кращий в Україні логістичний центр PORT, з неординарними та оригінальними фасадами, з продуманою інфраструктурою, в якому буде зручно вести бізнес і комфортно працювати команді», - говорить один з інвесторів, засновник  компанії з девелопменту та управління нерухомістю Alterra Group Дмитро Ковальчук.

До слова,  Alterra Group і залишається управляючою компанією по завершенню реалізації проекту.  Тому навіть після повного завершення комплексу компанія буде повністю керувати та організовувати роботу PORT.

На території логістичного центру будуть не лише складські приміщення, але й торгові зали, адміністративні будівлі, офіси представницького класу, кав’ярні та зона відпочинку із озером.

«Для нашої Давидівської ОТГ логістичний центр об’єкт дуже привабливий. Адже з огляду на переваги, які дала місцевим громадам децентралізація і адміністративна реформа бюджет ОТГ отримає чималі надходження з оренди землі, податку на нерухомість, податків з доходів фізичних осіб, що тут працюватимуть», - наголосив голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький.

За оцінками експертів один з найбільших у Західній Україні логістичний центр PORT сприятиме розвитку інфраструктури та малому і середньому бізнесу регіону.

1 / 12