У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль архітектури та мистецтв «ВЕЖА+»

Захід проведуть 16-17 грудня у креативному просторі «KIVSH».

Щорічний Міжнародний Фестиваль Архітектури та Мистецтв «ВЕЖА» повертається у новому форматі. Раніше захід традиційно відбувався до дня архітектури України у липні. Цьогоріч, зважаючи на умови воєнного часу, його організатори були змушені подію відкласти і змінити її формат. Відтак, фестиваль стартує 16 грудня зі зміненою назвою – «ВЕЖА+».

«У березні-квіти ми ще не знали, як розгортатимуться події на фронті, і, відповідно, не могли планувати захід такого масштабу. Подію відклали. Але після того, як успішно був організований виставковий проєкт «Музи не мовчать», а також святкування 500-ліття Порохової вежі – події, які в тій чи іншій мірі давали можливість архітекторам спілкуватися і мріяти про те, як виглядатиме Україна після перемоги, ми зрозуміли, що запит на спілкування дуже великий», – розповідає архітектор, член обласної спілки архітекторів, співорганізатор фестивалю Богдан Гой.

За його словами, на фестивалі будуть присутні архітектори, художники та дизайнери не тільки з багатьох міст України, але й із-за кордону.

«Хочу підкреслити, що навіть наші закордонні гості будуть присутні наживо. А це і Мартен Дюплантьє –керівник об’єднання архітекторів та рієлторів Франції, і Александр Яніцький, в якого ми гостювали з виставкою «Мир і війна» у Кракові осінню, і Йохан Зердун – архітектурний фотограф, що має ідею зробити фотосесію «Україна в час війни», –  додає Богдан Гой.

На гостей заходу чекає чимало лекцій, дискусій, екскурсій, а також архітектурний ярмарок, фотовиставка та багато іншого.

Фестиваль триватиме два дні, 16 та 17 грудня. Більшість подій будуть безкоштовними і відбудуться у креативному просторі «KIVSH». Участь в екскурсіях можлива за попередньою реєстрацією, що здійснюватиметься у перший день заходу. Повну програму фестивалю можна переглянути за посиланням.

Переглядів: 0