У Львові успішні бізнес-леді ділились досвідом започаткування власної справи

У п’ятницю, 10 березня, у Львові відбувся бізнес-сніданок для жінок, які займаються підприємництвом чи працюють над власним проектом. Участь у заході взяли керівники, генеральні директори та топ-менеджери провідних компаній Західного регіону України та запрошені спікери.

Поспілкувався з успішними бізнес-леді й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Зокрема, він акцентував увагу на розвитку свободи бізнесу в Україні та області зокрема.

"Ми на Львівщині зуміли забезпечити достатню економічну та політичну стабільність, і намагаємося сприяти розвитку бізнесу, - зазначив Олег Синютка. - Влада сьогодні налаштовані на взаємодію і  буде робити все для того, аби в області працювали якомога більше успішних підприємств".

Своїми думками із учасницями заходу обмінялись і запрошені спікери, серед яких директор Школи HRM, радник Адміністрації Президента України Анна Власова, HR-експерт сайту пошуку можливостей rabota.ua Пашкіна Тетяна, професор з маркетингу KMBS Олена Мальцева. Вони представили проекти на теми "Особисті компетенції в плануванні кар’єри" та "Як створити справжню цінність для клієнтів".