У Львові стартував проєкт неформальної освіти для молоді «Об’єднані»

Сьогодні у Львівському обласному молодіжному центрі стартувало навчання для молоді у межах спільного проєкту управління молоді та спорту Львівської ОВА та Української Академії Лідерства з міста Харків під назвою «Об’єднані».

Цей мотиваційний проєкт з неформальної освіти започаткували, щоб об’єднати підлітків зі Львівщини та вимушено переміщених молодих людей 14-17 років в одну спільноту за допомогою навчання, яке сприятиме їхній соціалізації та розвитку лідерських якостей.

Навчання включає три напрями:

  • "Як бути командним гравцем"
  • "Як стати митцем комунікацій"
  • "Як організувати волонтерську діяльність".

В управлінні зазначають, що цей проєкт стане основою для подальшої спільної роботи з УАЛ Харків на Львівщині. Учасниками є молодь з Київщини, Харківщини, Сумщини та Львівщини.

Відкрив навчання профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Ми насправді об’єднані – об’єднані думками, об’єднані позиціями. Ми – об’єднана країна. Я бажаю, щоби кожен з вас став лідером. Бо якщо ви вже тут зараз, то вам точно хочеться бути кращими, прогресивнішими, більш кмітливими. Щоб розвиватися, завжди треба цікавитися, що буде завтра, як ставати ще кращим, і шукати шляхи для цього. Ми маємо не створювати собі ідеали, а думати про те, які можливості держава вже нам дала і що ми, у свою чергу, можемо зробити для неї, для громади, для своїх рідних і близьких в час війни.

Прогресивна небайдужа молодь зможе достукатися до влади, донести до неї важливі меседжі щодо проблематики молодіжної політики, яка є на часі, нові управлінські рішення, і таким чином покращити співпрацю громади і місцевої влади», – зазначив Іван Собко.

Перші заняття проводить керівник програми суспільного розвитку УАЛ у Харкові Іван Чубукін.

Як взяти участь у проєкті?
Наступні навчання анонсуватимуть у соцмережах управління молоді та спорту Львівської ОВА, Молодь Львівщини та УАЛ Харків.

Зазначимо, що Українська Академія Лідерства з моменту введення військового стану в Україні перебуває на Львівщині.

Довідково про проєкт «Об’єднані»:

Це одноденна програма неформальної освіти для молоді віком від 14-17 років з територіальних громад Львівської області та молоді з числа ВПО, яка будується на поєднанні елементів емоційного, інтелектуального та суспільного розвитку на основі цінностей та геному лідера УАЛ та реалізується на базі молодіжних просторів в громадах області.

Програма передбачає заняття із командотворення, розвитку критичного мислення та ораторського мистецтва, волонтерського менеджменту. Учасниками програми є 50% внутрішньо-переміщених осіб, 50% місцевої молоді.

Мета: Активізація молоді з числа ВПО віком від 14-17 років, що переїхали до територіальних громад Львівської області, через розвиток та формування їхніх індивідуальних особистісних навичок шляхом проведення одноденної навчальної програми «Об'єднані».

Переглядів: 0