У Львові презентували виставку дитячих робіт «Естафета миру XX Міжнародного Форуму творчості «Золотий мольберт»

Сьогодні, 1 червня, у парку «На валах» відбулось урочисте відкриття виставки дитячих робіт під назвою «Естафета миру XX Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт». Учасниками стали молоді митці з різних куточків України, в тому числі діти-ВПО, чиї роботи розмістили на ста метрах полотна.

Мета проєкту полягає в тому, щоб залучити талановитих учасників до творчого спілкування та розказати світові, що мир є і завжди буде найактуальнішим для українців.

Участь у відкритті взяли автори малюнків, представники влади, духовенства, організатори та журі конкурсу, художники. Долучився також начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Мова мистецтва – універсальна. Тут не потрібні перекладачі, адже все зрозуміло без слів. У своїх малюнках діти часто зображують свої почуття, мрії, прагнення чи, навпаки, свої тривоги. Цю виставку експонуватимуть в різних країнах, і те, що наші юні українці малюють здебільшого ангелів та свою рідну країну означає для всього світу, що в Україні кожен – від малого до великого – вірить у перемогу над окупантами і показує це, зокрема, через мистецтво талановитих дітей», - сказав очільник області.

До слова, роботи фіналістів Форуму експонуються не лише на виставках в Україні, а й багатьох європейських країнах: Чехії, Словаччині, Болгарії, Норвегії та навіть на станції академіка Вернадського, що в Антарктиді.

Міжнародний Форум образотворчості «Золотий мольберт» – це культурно-освітня платформа, із серії віртуальних галерей дитячих шедеврів і навчально-освітніх програм. Форум залучає до творчого спілкування талановитих дітей, популяризуючи їх творчі здобутки на виставках у галереях та музеях світу. В межах Форуму щорічно відбувається у заочному та очному режимах Міжнародний Конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт», який з гордістю називають дитячим «Оскаром».

У час війни творче спілкування учасників конкурсу переросло в Естафету Миру. Попри воєнний час, у віртуальному просторі відновили Дитячу галерею «Золотий мольберт на Сході України» у Станиці Луганській та назвали її «Ангели Миру. Цією галереєю відкриваються експозиції виставок у різних країнах.

Переглядів: 0