У Львові погасили марку «Воїни світла. Воїни добра»

Поштовий випуск присвятили працівникам критичної інфраструктури, які щодня працюють над відновленням світла, води та тепла в оселях українців.

Сьогодні, 15 лютого, «Укрпошта» вводить в обіг поштовий блок «Воїни світла. Воїни добра». Він присвячений героїчному вкладу українських комунальників, які відновлюють українську інфраструктуру після ракетних обстрілів.

«Це погашення приурочене до подвигів людей, які працюють в Україні та забезпечують діяльність всіх наших інфраструктурних мереж. На марці зображені представники низки професій – «Дорожники», «Зв'язківці», «Енергетики», «Водопостачальники» та «Газовики». Вони щодня працюють, щоб у кожній домівці були світло, тепло, вода, газ та усі інші блага», – наголосив представник Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук.

Як зазначив технічний директор АТ «Львівгаз» Олександр Ганжа, створення цієї марки – важлива подія для всіх, хто працює на енергетичному фронті.

«Для кожного представника цих професій така ініціатива є дуже важливою. АТ «Львівгаз» тримає свій сектор енергетичного фронту в частині забезпечення жителів Львівської області безперебійним газопостачанням. Це 860 тисяч споживачів. Разом з тим ми долучаємось до різноманітних акцій – зборів коштів для ЗСУ, виготовлення протитанкових їжаків, ініціативи начальника Львівської ОВА «1000 автомобілів свободи». Крок за кроком наближаємо нашу спільну перемогу», – наголосив він.

Тираж поштового блоку – 300 тисяч примірників. Вартість набору – 106 гривень. Номінал кожної марки – М (відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України). Автор випуску – Олександр Нікітюк.

Придбати марку можна буде у відділеннях «Укрпошти» або в онлайн-магазинах. До поштової марки випустять художній конверт та листівку.

Переглядів: 1