У Львові експонуватимуть виставку фоторобіт на пам’ять про події повномасштабної війни

У Львівському історичному музеї відбудеться відкриття виставки «Чорна рілля ізорана»

До уваги відвідувачів представлять 60 світлин відомих фотохудожників з України, Польщі та Німеччини.

У Львівському історичному музеї відбудеться відкриття виставки «Чорна рілля ізорана». Відкриття заплановане у четвер, 5 січня. Початок о 15:00 год. Адреса: Кам'яниця Корнякта (пл. Ринок, 6, третій поверх).

Митці фотографували події, людей, військових з різних куточків України в часі повномасштабної війни, а також мілітарні пам’ятки з приватних колекцій (форма військовослужбовця ЗСУ, гільзи, відпрацьовані частини зброї, тощо).

«Збройна агресія росії принесла мільйонам українців горе, страждання та небачену розруху міст, сіл, домівок та цивільної інфраструктури, загибель тисяч невинних мирних мешканців. Збройні Сили України героїчно воюють на всіх ділянках фронту за свободу і незалежність, за збереження української державності. Свідками війни, героїчної боротьби українського народу із загарбникам стали фотомитці, які представлять свої роботи на виставці», - зазначили у Львівському історичному музеї.

Організатори виставки: Львівський історичний музей, Львівська організація Національної спілки фотохудожників України, Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні».

Переглядів: 0