У Львові дискутували про формування свідомої молоді області

Спікером однієї з панелей став фахівець управління молоді та спорту Львівської ОВА Тарас Назарків.

Напередодні у Львові відбувся форум «Громадянська освіта: формування свідомої молоді Львівщини». Захід організували Міжнародний республіканський інститут IRI Ukraine спільно з Українською освітньою платформою, Мережею молодіжних просторів Твори та Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету за підтримки Львівської ОВА.

«Громадянська освіта і свідома позиція молодої людини формується та виховується найперше у сім‘ї, школі та середовищі зростання. Якщо тут буде сприятливий гурт - то в подальшому проростуть великі плоди змін нашої країни, починаючи з найменших населених пунктів. Для того, аби молодь мала таке середовище росту ми спільно з обласним молодіжним центром творимо можливості для створення сталих молодіжних центрів у громадах області», – зазначив Тарас Назарків.

У межах форуму також відбулась презентація посібника «Громадянська освіта: як втілити на практиці». Посібник містить рекомендації для молоді про те, як з молодого віку ставати свідомими громадянами і брати участь у розбудові своєї громади, а потім країни. Посібник має 4 модулі: учнівське самоврядування, громадянське суспільство, молодіжні ради та організації, громадянська ідентичність через молодіжні обміни та політичні дебати про сталий розвиток, орієнтований на громади.

Переглядів: 0