У Львові 12-ти військовослужбовцям ДПС вручили ключі від нових квартир

Житло вручили прикордонникам, які захищали Україну від перших днів вторгнення рф.

21 жовтня у Західному регіональному управлінні державної прикордонної служби вручили ордери на службове житло прикордонникам, які захищали Україну від перших днів вторгнення рф.

Загалом 12 прикордонників, серед яких шестеро отримали важкі поранення в боях за «Азовсталь» та повернулися з полону, отримали ключі від квартир. У врученні ордерів взяв участь начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Якщо для когось країна та її кордони можуть бути територією чи лінією на карті, то для наших прикордонників — це справа усього життя. Невтомна праця усіх вас дає нам змогу працювати в тилу на перемогу України. Саме завдяки вам наші та ваші діти мають змогу ходити у школи з розумінням того, що їх захищають. Ваші подвиги вже є в історії нашої майбутньої перемоги», — наголосив Максим Козицький.

Заступник голови державної прикордонної служби, генерал-майор Сергій Сердюк повідомив під час заходу, що найближчим часом ще 60 сімей військовослужбовців Західного регіонального управління стануть власниками службового житла.

«Ще до кінця року плануємо у Львові вручити військовослужбовцям-прикордонникам ще 23 квартири. Адже саме ви є тими, хто своєю незламністю та мужністю показали любов до Батьківщини. Багато з вас пройшли через важкі бойові зіткнення, отримали поранення і пройшли полон, але ворог не зміг зламати вашу волю та віру в Україну. Бажаю вам та вашим сім'ям тепла й родинного затишку у цих нових оселях», — сказав Сергій Сердюк.

Переглядів: 1