У Львівському районі двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нову сім’ю

Діти малолітні, віком 8 та 10 років, між собою є рідними сестрами.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Рава Руської міської ради у дитячий будинок сімейного типу у с. Потелич, влаштували на виховання та спільне проживання двох дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у Службі у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

«Відтепер в родині проживатиме 10 дітей. Для повного і гармонійного розвитку дитина має зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння – це визначено Конвенцією про права дитини», – зазначив  начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Загалом в області функціонує 42 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 273 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 72 прийомні сім’ї, в яких виховується 131 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.