У Львівському районі демонтували ще два об’єкти радянської пропаганди

Процес декомунізації розпочали на території Підберізцівської громади.

Як повідомили в обласній робочій групі з питань декомунізації, сьогодні, 23 травня, її представники спільно з місцевою владою позбулись двох маркерів радянського пропаганди. Демонтаж памʼятників радянському солдату провели у селі Верхня Білка Підберізцівської громади та в селі Підберізці. На місці останнього невдовзі встановлять хрест.

«Сьогодні впали ще два обʼєкти радянського окупаційного режиму. Ми можемо відверто визнати, що в межах робочої групи громади Львівщини дуже добре співпрацюють і свідомо вирішують демонтувати маркери московської імперії. Але в нас, на жаль, є і такі громади, які з якихось причин чи міркувань, не почали процесу декомунізації. Закликаємо всіх не зволікати, а якнайшвидше позбутись усього, що має ознаки маркерів окупанта. Львівщина має бути прикладом для всієї України», – зазначив т.в.о. директора департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Нагадаємо, у Львівській області діє обласна робоча група з питань декомунізації, до складу якої увійшли громадські активісти, чинні військовослужбовці та представники влади.

Спільно з громадами районів області від грудня минулого року вже вдалось позбутися 40 обʼєктів монументальної пропаганди ворога. Повністю очистити область від об’єктів радянської пропаганди планують до кінця 2023 року.