У Львівському палаці мистецтв презентували виставку «Весняний салон – аукціон 2022»

Минулого тижня у Львівському палаці мистецтв відкрили мистецьку виставку «Весняний салон – аукціон 2022», в якій взяли участь більше 100 художників та представили 150 художніх творів. Ця виставка – благодійна. Вона має на меті зібрати кошти на придбання позашляховиків для Українських воїнів прикордонників Лисичанська.

З 24 лютого у Львівському палаці мистецтв почав діяти гуманітарний штаб, в якому більше 100 днів волонтерили тисячі осіб, серед яких були і художники, письменники, музиканти тощо. Багатьом з них на відкритті виставки директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк вручив нагороди та подяки.

«Палац мистецтв розпочав свою роботу як гуманітарний штаб 24 лютого. За період діяльності штабу було опрацьовано 37 тисяч заявок з гуманітарною допомогою як в Україні, так із за кордоном. Загалом за період діяльності гуманітарного штабу було залучено 3.5 тисячі волонтерів. В штабі працювали волонтери не лише з України, а із  США, Білорусії, Грузії, Італії. Більшість із присутніх тут митців працювали  в нас волонтерами, за що ми їм щиро вдячні. Дякуємо усім художникам, митцям, які принесли свої роботи для огляду та благодійного аукціону на потреби ЗСУ. Виставка «Весняний салон» стала однією з найбільших виставок  в період війни», - розповів Юрій Візняк.

Зазначимо, що на виставці представлені роботи митців різних вікових категорій: найстаршому 85 років, а наймолодшому - лише 17 років.

Благодійний аукціон, на якому можна буде придбати художні твори відбудеться 23 червня о 14:00 год у Львівському палаці мистецтв.  Кожен придбаний твір матиме пам’ятний підпис від  організаторів виставки Львівської обласної організації національної спілки художників України.

Переглядів: 0