У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі виходили понад 450 «поспішайок»

З 24 лютого у Центрі надали допомогу понад 450 передчасно народженим дітям.

«Ми забезпечуємо комплексний підхід від відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених до 2-го етапу виходжування та медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей в межах однієї установи», – повідомила директор Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська.

Також при необхідності в Центрі сформована неонатологічна бригада на реанімобілі оснащеному найсучаснішим обладнанням. Це дає змогу доставляти «поспішайок» навіть з найвіддаленіших районів Львівщини до перинатального центру.

«Недоношені діти, особливо ті, що народилися дуже рано, часто мають складні медичні проблеми. Ускладнення, які супроводжують цих дітей відрізняються. Але чим раніше дитина народиться, тим вищим є ризик ускладнень. Заходи реанімації та терапії відіграють важливу роль у житті таких дітей. Тому завдання медиків полягає в підтримці найбільш вразливих недоношених дітей, надати їм швидку, якісну та фахову допомогу. Адже, «поспішайки» вже задали свій темп і ми повинні допомогти їм отримати найкращий старт у житті», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Читайте також: За дев’ять місяців на Львівщині народилися передчасно 866 дітей

Переглядів: 0