У львівському Будинку воїна відбудеться презентація книги «Мої думки» Героя України Тараса Матвіїва

Презентація відбудеться у суботу, 19 листопада.

У суботу, 19 листопада, відбудеться презентація першої книги майбутнього двотомника Героя України Тараса Матвіїва «Мої думки». Час та місце: 14:00, Будинок воїна, що на вулиці Тараса Бобанича.

Це восьма презентація книги. Уже відбулося кілька зустрічей з читачами на рідній для Героя Жидачівщині, а також в Ходорові, Львові, Луцьку, на його малій батьківщині – у поліському Любешові, на Яворівщині.

Тарас Матвіїв – журналіст, громадський діяч, військовий та випускник факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка. Загинув 10 липня 2020 року під час ворожого мінометного обстрілу позицій Об’єднаних сил під Троїцьким, що на Луганщині.

За особисту мужність та самовіддане служіння Українському народові Тарасові Матвіїву посмертно надали звання Героя України з нагородженням ордена «Золота Зірка».

В день других роковин смерті Тараса, вийшла друком книга «Мої думки| ритмопроза». Літературною редакторкою та упорядницею книги стала мама Валентина Матвіїв.

«Здійснили цю мрію за нього ми, батьки – як уміли, як відчували, як осягнули. Та всі, хто вже тримав цю першу ластівку в руках, кажуть, що вона неймовірна, і це приємно. Гадаю, вони кажуть правду, бо хіба ж могло бути інакше, коли в неї вкладена неймовірна синова душа і наша неймовірно батьківська любов», – розповіла Валентина Матвіїв.

Запрошуємо всіх охочих відвідати цю презентацію, щоб торкнутися серцем творчої спадщини, яку залишив по собі Тарас Матвіїв.

Нагадаємо, щоб вшанувати Героя, а також сприяти розвитку якісної журналістики, Львівська ОВА започаткувала цьогоріч обласний конкурс журналістських робіт імені Тараса Матвіїва.

До теми: Максим Козицький нагородив переможниць обласного конкурсу журналістських робіт імені Тараса Матвіїва

Участь у ньому взяли 64 роботи. Усі вони були присвячені подвигам новітніх українських героїв. Переможців обирали журналісти та медіаексперти. Про склад журі читайте за посиланням.

Переглядів: 0