У Львівській політехніці відбулось перше засідання робочої групи «Просторового розвитку»

Її члени – профільні експерти та представники 17 територіальних громад Львівщини.

Вчора, 30 листопада, у стінах Львівської політехніки відбулось засідання, в межах якого обговорити співпрацю між громадами Львівщини у сфері просторового розвитку.  Це – одна із семи галузевих робочих груп, що розпочала працювати над проєктом Стратегії розвитку Львівської агломерації.

Відтак учасники шукали сильні та слабкі сторони у сфері просторового розвитку, а також обговорювали вже існуючі й потенційні загрози та можливості.

«Йшлося наприклад про актуальність містобудівної документації, транспортні коридори, резерв земельних ділянок для соціально важливих інфраструктурних проєктів, відсутність актуальної топозйомки в масштабі 1:10000 для розроблення комплексних планів просторового розвитку територій та стадії їхньої розробки, а також про налагодження комунікації між громадами, без якої жодну стратегію, якою б якісною вона не була, реалізувати не вдасться. Тішить, що громади готові працювати над вирішенням проблем планомірного розвитку територій, і ми рухатимемось у цьому напрямку разом», –  розповідає директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської, а також голова робочої групи «Просторового розвитку» Олена Василько.

Під час наступного засідання учасники робочої групи розглянуть і проаналізують кілька чинних містобудівних документацій територіальних суміжних громад: зосередяться на ключових проєктах та обговорять спільні інтереси.

Нагадаємо, експертну підтримку Стратегії розвитку Львівської агломерації забезпечують: Рада Європи, Міністерство розвитку громад і територій України, профільний комітет Верховної ради України, провідні наукові інституції та департаменти Львівської обласної військової адміністрації.

Переглядів: 0