У Львівській ОВА визначили сільгоспвиробників, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Відбулось засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині на 2021 - 2025 роки.

Члени комісії розглянули заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету. Право на фінансову підтримку надали 6 суб’єктам підприємництва та 3 територіальним громадам на загальну суму 4,8 млн грн.

Зокрема кошти обласного бюджету будуть спрямовані:

  • на пільгові кредити на зворотній основі для розвитку аграрного бізнесу;
  • субвенція ОМС на заходи з поліпшення громадських пасовищ;

«Аграрії області працюють сьогодні в умовах дефіциту базових ресурсів для проведення посіву озимих культур під урожай 2023 року і на сьогодні вони забезпечують продовольчу безпеку регіону та забезпечують роботою інших. Також отримують допомогу на заходи з поліпшення громадських пасовищ 3 територіальні громади, які ще  минулому році провели їх реєстрацію та виготовили документацію на вказані заходи», – зазначила Тетяна Гетьман.

Нагадуємо, що Львівщина – єдина область в Україні, яка виділила під час війни з обласного бюджету 26,5 млн грн на підтримку аграрного сектору економіки, що на 28% більше у порівнянні з бюджетом програми, яка була затверджена у довоєнний час. Кошти обласного бюджету спрямовані:

  1. на відшкодування відсотків за залученими кредитами та договорами фінансового лізингу;
  2. на пільгові кредити на зворотній основі для розвитку аграрного бізнесу;
  3. на часткову компенсацію вартості високо репродукційного насіння;
  4. на виплату дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності;
  5. субвенція ОМС на заходи з поліпшення громадських пасовищ.

Сьогодні програмою скористались понад 200 мікро- та малих суб’єктів підприємництва на суму підтримки – 22,2 млн грн та 7 громад на 3,3 млн грн.

Переглядів: 0