У Львівській ОВА виступив молодіжний вертеп від Української Академії Лідерства

Сьогодні, 10 січня, у Львівську обласну військову адміністрацію завітав молодіжний вертеп від Української Академії Лідерства – «Сучасний Вифлеєм».

Молодіжний вертеп від УАЛ – це щорічний захід, у якому беруть участь актори-аматори з числа студентів академії. Кожного року сценарій вертепу є унікальним, адже пишуть його самі студенти під вимогу часу, який проживає країна.

««В годину темну життя – найкраще видно світло». Такі слова прозвучали сьогодні під час виступу студентів академії лідерства. Дякую за те, що приділяєте багато уваги особистісному розвитку і берете відповідальність за себе та свою державу. Дякую за особливий настрій, який ви створили своїм виступом. Дякую вам за світло. Бережемо традиції, прославляємо Різдво Ісуса Христа, перемагаємо зло добром і правдою», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Кошти, які вертеп збирає під час виступів цьогоріч, скерують на Збройні Сили України.

Довідково:

Українська академія лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, який базується на основі цінностей та виховання лідерських рис та навичок.

Переглядів: 0