У Львівській ОВА вручили подяки з нагоди Дня адміністратора ЦНАПу

Відзначили також тих, хто розвиває мережу ЦНАПів на Львівщині.

Сьогодні, 6 вересня, з нагоди відзначення Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг у Львівській обласній військовій адміністрації нагородили працівників ЦНАПів, а також тих, хто займається розвитком мережі на території області.

Подяки від імені начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького отримали: керівник – експерт проєкту «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» Роман Матвійчук; регіональний координатор ПРООН у Львівській області Ігор Назар; Заступник начальника Управління – начальник Центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірина Олива; Завідувач сектору з питань еміграції та реєстрації Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області Ірина Сабадаш та директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Усіх присутніх привітав заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

«Ми сьогодні зібрали в одному приміщенні людей, які допомогли адміністраторам ЦНАПів успішно виконувати їхні обов'язки, щоб надалі надавати послуги якісніше та швидше. У ЦНАПах нашої області присутні представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, які допомагають працівникам центрів надання послуг опановувати нові навички та розвиватися професійно. Мені дуже приємно нагородити тих, хто з року в рік невтомно працює над покращенням якості та збільшенням кількості послуг у ЦНАПах для жителів нашої області», – наголосив Олександр Кулепін.

Також окремо отримали подяки від управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА начальники відділів Центрів надання адміністративних послуг Зимноводівської, Добромильської, Новояворівської, Шегинівської, Сколівської та Ралівської територіальних громад.

Зазначимо, що на виконання Указу Президента України від 04.09.2019 № 647 «Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг» та з нагоди 10-ї річниці прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» вдруге, 6 вересня, в Україні відзначають професійне свято – «День адміністратора центру надання адміністративних послуг».

Переглядів: 0