У Львівській ОВА відзначили працівників культурної сфери області

Сьогодні в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Сьогодні, 9 листопада, очільник Львівської ОВА Максим Козицький відзначив подяками за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток галузі працівників культурної сфери області.

«Величезне дякую вам за роботу. Вітаю з професійним святом. Ми дуже часто говоримо, що в кожного свій фронт, це неправда, він – спільний. Чим більше в нас єдності, чим більше кожен працює і творить, тим ближча перемога України як нації», – звернувся до присутніх очільник області.

Подяки вручили:

  • Голованю Анатолію – директорові народного дому смт. Липівка Тростянецької селищної ради.
  • Грудовому Тарасу – директорові концертного залу КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика».
  • Душенку Олегу – директорові-розпоряднику КЗ ЛОР Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» з колективом-супутником хором хлопчиків.
  • Іванець Ірині – головному спеціалістові відділу програм, заходів та фінансово-планової роботи управління персоналу та фінансово-планової роботи департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.
  • Черкашиній Юлії – головному спеціалістові відділу мистецтв та розвитку культури управління культури департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

«Ворог багато століть намагається знищити наш культурний доробок, присвоїти собі наукові, мистецькі, літературні досягнення українців. Від початку повномасштабного вторгнення в Україні зазнали руйнацій і пошкоджень понад сотня об'єктів культурної спадщини, росіяни викрадають картини, зносять пам’ятники, спалюють книжки. Всупереч цьому ми відважно боремось та відвойовуємо не тільки власні території, а й культурні надбання! Завдяки працівникам культурної сфери ми зможемо передати майбутнім поколінням культурний спадок нашої країни!», – наголосив Максим Козицький.

Переглядів: 0