У Львівській ОВА відбулася зустріч з керівниками творчих спілок області

Під час зустрічі обговорили актуальні питання діяльності обласних відділів творчих спілок, підготовку пропозицій творчих здобутків на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

Зазначимо, що на Львівщині представлені обласні відділення десяти національних творчих спілок, зокрема, письменників, художників, композиторів, театральних діячів, журналістів, фотохудожників, кобзарів, хореографів, дизайнерів, архітекторів.

«Творчі спілки - це середовище, де митці спілкуються між собою, де народжуються нові ідеї, спрямовані на розвиток  національної культури та мистецтва. Наша співпраця має бути ефективною і системною. Ми готові надати необхідну підтримку, якщо вона аргументована», - зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Ми хочемо, щоб були конкретні дії і результати. Не лише влада, а й представники творчих об’єднань повинні ініціювати якісні позитивні зміни у галузі культури. Ваша активність дуже важлива. Львівська ОВА готова завжди відкрита до співпраці», - додав Іван Собко.

Також митці під час зустрічі висловили пропозиції щодо відзначення 14 жовтня цього року 80-річчя створення Української Повстанської Армії – проведення тематичних виставок, фестивалів.

Нагадаємо, що з 1 січня до 1 жовтня триває прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Заявки необхідно подавати до департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. №35; телефони для довідок: 261 25 93, 261 22 27. Детальніше – за посиланням. 

Переглядів: 0