У Львівській ОВА відбулась нарада щодо будівництва під’їзної дороги та інженерних споруд для майбутнього пункту пропуску «Мальховичі – Нижанковичі»

Під час наради обговорили можливість розширення під'їзної дороги, а також влаштування об'єктів тимчасової інфраструктури для митної та прикордонної служби у пункті пропуску.

У Львівській ОВА провели нараду з представниками львівської регіональної митниці, західного регіонального управління державної прикордонної служби та служби автомобільних доріг у Львівській області щодо організації будівельних робіт на пункті пропуску у Нижанковичах.

Під час наради обговорили основні питання розширення під'їзної дороги, а також влаштування об'єктів тимчасової інфраструктури для митної та прикордонної служби у пункті пропуску.

«Митний пост буде працювати на в'їзд та виїзд з України для вантажних автомобілів без вантажу. Для цього потрібно розширити підїздну дорогу довжиною 250 метрів та шириною 45 метрів, на якій на якій хочуть розмістити тимчасові павільйони для працівників митної та прикордонної служб», – зазначив Юрій Бучко.

Враховуючи великі черги, ЛОДА разом з митною та прикордонною службами працює для того, щоб зменшити навантаження на пункти пропуску шляхом перенаправлення транспортних засобів у Нижанковичах.

За таким самим принципом працює пункт пропуску «Устилуг», де впродовж дня пропускають приблизно 150 авто.