У Львівській ОВА відбулась нарада щодо безпечного функціонування транспорту в складних погодних умовах

Йшлось про технічний стан транспортних засобів та оперативне інформування про ситуацію на дорогах області у зимовий період.

Сьогодні, 12 січня, у обласній військовій адміністрації під головуванням заступника начальника Львівської ОВА Юрія Бучка пройшла нарада щодо технічний стану транспортних засобів, зокрема тих, які експлуатують у гірській місцевості. В межах заходу обговорили їх готовність до роботи в зимовий період – під час снігопадів та ожеледиці. А також проходження ними обов'язкового технічного контролю та їх зберігання за місцем стоянки.

«У зимовий період ми повинні постійно контролювати безпечне функціонування транспорту, адже від цього залежить як і життя водіїв, так і пішоходів. Наголошую на важливості проведення відповідних інструктажів з водіями, особливо щодо використання зимових шин та ланцюгів протиковзання. Зі свого боку, кожен водії тримати зовнішнє і внутрішнє екіпірування транспорту під контролем», – зазначив Юрій Бучко.

Він наголосив, що потрібно оперативно інформувати водіїв про стан проїзду на дорогах під час негоди – введення обмежень, розміщення тимчасових стоянок для транзитного транспорту, напрямки об’їзду, загрозу виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру тощо.

Переглядів: 0