У Львівській ОВА провели тренінг на тему «Проєктний менеджмент»

Сьогодні, 15 грудня, у Львівській обласній військовій адміністрації провели тренінг для працівників та співробітників структурних підрозділів. У межах тренінгу «Проєктний менеджмент» розглянути проєктний підхід як складову публічного інвестування.

Модератор тренінгу Ганна Бабкова, керівник Полтавського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», розповіла учасникам про сутність проєктів та проєктного підходу, їх місце і роль у публічному інвестуванні, управління плануванням проєктів та як якісно писати проєкти.

«Під час війни ми як публічна служба повинні бути не лише професійними, а й максимально ефективними і швидкими. Робота проектними командами дозволить швидше досягати поставлених цілей, особливо в умовах дефіциту бюджетів. Ми проведемо цикл навчань для працівників наших структурних підрозділів. Дякуємо партнерам, що відгукнулись на наш запит», - сказала керівник апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк.

Також під час зустрічі розглянули такі питання: мета, цілі та задачі проєкту, проєктна заявка, моніторинг та оцінка результатів проєкту, зокрема управління ресурсами проєкту: команда, час і бюджет.

Цей захід став можливими завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Переглядів: 0