У Львівській ОВА провели теплу зустріч колег-гідів з нагоди свята

Сьогодні, 23-го лютого, у будівлі Львівської обласної військової адміністрації зібралися представники музейних закладів, адміністратори рекреаційних об’єктів, науковці, гіди та екскурсоводи, а також представники туристичних компаній для того, щоб обмінятися досвідом для подальшого розвитку туристичного потенціалу Львівщини.

На початку зустрічі заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін привітав учасників з міжнародним Днем туристичних гідів, який відзначили напередодні.

«Повномасштабне вторгнення військ рф змінило робочі процеси кожного з нас, тому тепер представники ваших професій менше користуються іноземними мовами, проте українська тепер стала мовою-домінантом на ринку туристичних послуг. Це сприяє розвитку та популяризації нашої рідної мови для туристів з інших регіонів України. Ми хочемо, щоб кожен турист, який приїжджає на Львівщину максимально пізнавав наш регіон та нашу історію, яка є надзвичайно глибокою та різноманітною. Я радий, що комунікація з нашим управлінням туризму ведеться постійно і ви даєте свій зворотній зв’язок у яких сферах туристичні об'єкти Львівщини повинні змінюватися та ставати кращими і ближчими до туристів та гостей області», – зазначив Олександр Кулепін.

Опісля заступник начальника нагородив комерційного директора туристичної фірми «Тур-Ю» Віктора Пермякова, який є військовослужбовцем ТРО Збройних Сил України, подякою від Міністерства інфраструктури України.

У межах зустрічі учасники дослідили оновлені пропозиції туристичних магнітів Львівщини для потенційних стейкхолдерів (гідів, екскурсоводів та туристичних компаній), які працюють із кінцевими споживачами – туристами. Захід передбачав покращення налагодження контактів між керівниками туристичних та рекреаційних локацій, музейниками із представниками туристичного бізнесу, які розповіли про роботу в умовах воєнного стану та нові послуги для відвідувачів.

Також під час зустрічі вшанували пам’ять тих колег, які померли, зокрема відомого львівського гіда Петра Радковця, життя якого раптово обірвалось та Андрія Филипчука, заступника директора заповідника «Давній Пліснеськ» та екскурсовода, який загинув в бою на Луганщині захищаючи Україну.

Переглядів: 1