У Львівській ОВА провели нараду щодо підсумків проведення перевірок автотранспортних підприємств області

Загалом на Львівщині перевірили понад 700 автобусів, які обслуговують приміські та міжміські маршрути.

Сьогодні, 1 грудня, у ЛОВА відбулась нарада за участі заступника очільника Львівської ОВА Юрія Бучка, а також представників управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА, перевізників, представників Укртрансбезпеки та патрульної поліції Львівщини. Зокрема, говорили про результати перевірок автотранспортних підприємств області та технічний стан автобусів.

«Усі перевірки здійснювали задля покращення безпеки дорожнього руху, адже велика кількість людей гине й травмується у дорожньо-транспортних пригодах. Особливо в зимовий період. Наголошую на готовності транспортних засобів до використання – належному стані висоти малюнку протектора, справності обігріву лобового шкла та салону автобуса, зовнішніх світлових приладів, забезпечення організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв», – наголосив Юрій Бучко.

Нагадаємо, що перевірки транспортних засобів на Львівщині здійснювали з 5 жовтня по 29 листопада. Загалом оглянули 23 найбільші автотранспортні підприємства, які займаються перевезеннями пасажирів на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування та понад 700 автобусів, які курсують в межах Львівської області.

Під час оглядів виявили порушення в роботі 123 транспортних засобів та склали відповідні матеріали про адміністративне правопорушення.

Переглядів: 0