У Львівській ОВА провели майстер-клас з писанкарства

Серед учасників – діти воїнів та працівники Львівської ОВА.

Управління молоді та спорту Львівської ОВА спільно Львівським обласним пластовим центром організували благодійний майстер-клас з писанкарства для працівників ОВА та школярів.

У майстер-класі взяли участь учні львівської приватної школи-гімназії «Відродження», серед яких були діти військових ЗСУ, а також працівники декількох структурних підрозділів адміністрації, а також начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Це відмінна нагода зануритись у світ української культури та відкрити для себе майстерність писанкарства – давньої традиції розписування яєць на Великдень. Ми збираємося разом, щоб малювати колоритні писанки та відроджувати традиції наших предків», – зазначили в управлінні.

Усім присутнім надали необхідні матеріали та засоби для роботи, а тих, хто не мав попереднього досвіду, проінструктували та допомогли у створенні великодніх атрибутів. Загалом понад три десятки осіб взяли участь у майстер-класі, а наймолодші учасники отримали подарунки від управління молоді та спорту.