У Львівській ОВА провели чергове обговорення щодо перетину кордону для водіїв

Участь в обговорені взяли зокрема представники Національної поліції, Служби безпеки України та Державної прикордонної служби.

Учора, 17 травня, у Львівській ОВА провели зустріч з представниками громадських організацій та благодійних фондів Львівської області щодо перетину кордону для водіїв.

У межах зустрічі обговорили проблемні питання, які виникають в організацій під час звернень до ОВА стосовно надання права виїзду за межі України водіям в умовах правового режиму воєнного стану, а також обговорили шляхи їх вирішення. Представники військової адміністрації та силових відомств надали рекомендації щодо подачі необхідних документів та зазначили, що готові допомагати у розв'язанні питань, які турбують представників організацій, що працюють із ввезеннями гуманітарних вантажів.

Нагадаємо, це буде вже друга така зустріч. За результатами першої для волонтерських організацій запровадили використання електронного цифрового підпису при подачі документів, що суттєво зменшило кількість зловживань.