У Львівській ОВА обговорили питання роботи уповноважених органів містобудування та архітектури

Департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОВА провів робочу нараду з головами ТГ та керівниками уповноважених органів містобудування та архітектури на місцях.

Серед питань, які обговорювали – структура уповноважених органів містобудування та архітектури, повноваження головних архітекторів територіальних громад, їхні функціональні обов’язки; необхідність наповнення та оновлення баз даних НІГД, ЄДЕССБ, МБК; важливість проведення моніторингу містобудівної документації та оцінки ступеня безбар’єрності.

«Такі наради ініціюємо періодично. Цього разу зібрали представників тих громад, в яких виникають труднощі із забезпеченням функціонування уповноваженого органу містобудування та архітектури, його кадровим наповненням, а також з роботою в інформаційних системах. Зачепили питання фінансування в межах Регіональної програми розвитку містобудівного кадастру та просторового планування. Говорили і про містобудівну документацію, зокрема про розроблення комплексних планів просторового розвитку», –  коментує директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько.

У межах наради відбулась також загальнонаціональна онлайн-зустріч, яку організували Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури і Всеукраїнська асоціація громад, щодо Плану відновлення України. Зокрема розглядали постанову 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», обговорювали ведення Реєстру пошкодженого та знищеного майна.

Крім того, до 25 січня всі територіальні громади мають надати Міністерству актуальну інформацію про стан містобудівної документації на місцевому рівні, а також окреслити необхідність або недоцільність розроблення програм комплексного відновлення своїх територій.

Переглядів: 0