У Львівській ОВА напрацьовують план проведення консультацій з громадськістю на 2023 рік

Представники інститутів громадянського суспільства можуть подати свої пропозиції до 17 лютого.

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю щороку складають з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства.

Це здійснюють відповідно до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики. Про це йдеться в затвердженій постанові Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Проведення консультацій (діалогу) із громадськістю створює сприятливі умови для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА ініціював обговорення на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» проєкту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2023 рік у Львівській обласній державній адміністрації: https://loda.gov.ua/citizens-consultations.

Представники інститутів громадянського суспільства можуть подати пропозиції до 17 лютого 2023 року на електронну скриньку: communicationloda@gmail.com. Анонімні пропозиції не розглядаються.